Медіатека   сервісів


Медійна творчість у ЗДО



Працюємо з відео

VideoPad Video Editor. Урок 1. Интерфейс. Усі наступні уроки на Ютубе.


Перегляньте, це цікаво!


Сервіс Puzzle Cup (Фабрика кросвордів)

Puzzle Cup - оn-line сервіс зі створення кросвордів на будь-яку тематику. Сервіс має зручний російськомовний інтерфейс, простий в створенні продукту. Можна створити кросворди різного об'єму (до ста слів). Кросворди створюються двома способами: «вручну» і за допомогою автоматичної генерації: досить надрукувати слова і натиснути кнопку «генерувати». Дуже важливо, що є можливість вносити зміни, редагувати створений ресурс. Автор кросворду може переглянути кількість людей, які відповіли на запитання кросворда в on-line режимі.



Сервіси для створення інтерактивних вікторин та опитувань

Зробити методичний захід цікавіше допоможуть вікторини та опитування. За допомогою нескладних онлайн-сервісів можна створити цікаву інтерактивну вікторину для використання не тільки на стаціонарному ПК, але і на мобільних пристроях. В ході вебінару були розглянуті можливості наступних онлайн-сервісів: Google Drive, LearningApps, Kahoot, mQlicker, Zaption.



Створення зображень в Power Point



Learning Apps - сервіс для створення інтерактивних завдань

 

 

      Сервіс LearningApps.org - прекрасний сервіс для розробки електронних навчальних ресурсів.

 

LearningApps.org дозволяє зручно і легко створювати електронні інтерактивні вправи. При бажанні будь-який педагог, який має мінімальні навички роботи з ІКТ, може створити свій ресурс - невеликі вправи для пояснення нового матеріалу, для його закріплення, тренінгу або контролю.

 

1. Сервіс безкоштовний і досить простий для самостійного освоєння.

2. Є величезна колекція готових вправ, які класифіковані з різних предметів.

3. Зареєструвавшись на сайті, ви можете досить швидко створювати свої вправи, подібні наявним. Всі створені додатки, а також вправи, вибрані вами з готових зберігаються в особистому кабінеті (кнопка "Особисте").

4. Багато шаблонів підтримують роботу з картинками, звуком і відео.

5. Можна отримати посилання для відправки по електронній пошті або код для вбудовування в блог або сайт.

6. Можна створити обліковий запис для своїх колег чи батьків вихованців і працювати з ними колективно.



 Kahoot - мобільні опитування

Kahoot - сервіс для створення вікторин з вибором правильної відповіді на мобільних пристроях. При проведенні вікторини можна провести змагання між учасниками: хто швидше відповість на питання. За кожну правильну відповідь присуджуються бали.  Створюється тест з можливістю додавання фото і відео, дається номер віртуальної кімнати (його генерує система), учасники заходять з мобільних пристроїв у віртуальну кімнату і реєструються, завдання демонструється через проектор на екран у приміщені, на екранах мобільних пристроїв учасників висвітлюються завдання і йде зворотний звіт часу, на загальному екрані після відповіді на питання виводиться рейтинг учасників: найбільшу кількість балів отримує той, хто відповів правильно і швидко .



Emaze - сервіс для створення онлайн-презентацій

Emaze - нескладний сервіс для створення онлайн-презентацій та їх публікації в мережі Інтернет на основі хмарних технологій, тому створена презентація буде доступна на комп'ютерах з будь-яким програмним забезпеченням. Редагувати роботу можна з будь-якого ПК, у тому числі і з мобільних пристроїв. Великий плюс сервісу - незвичайні, барвисті та якісно виконані шаблони, а також можливість застосування анімації і 3D-ефектів. Робота в сервісі вимагає хорошої швидкості Інтернету та досить "сильного" комп'ютера.

     Використовуючи сервіс Emaze, можна організувати спільну роботу над презентацією. Для цього розсилаються запрошення через вкладку "Share": в віконце "Invite people" заносяться адреси електронної пошти учасників, які будуть спільно працювати в сервісі.

      Використовуючи сервіс, можна уявити спільну роботу по проекту, оформити результати дослідницької діяльності, підготувати незвичайну доповідь (повідомлення) по темі. Створену презентацію можна зберегти для особистого або публічного перегляду, дозволити користувачам переглядати її, роздруковувати, качати і копіювати. За допомогою коду презентацію можна розмістити в блозі чи на сайті, також можна поділитися посиланням на роботу по електронній пошті і в соціальних мережах (Facebook, Twitter, Google+). На жаль, отриману презентацію не можна зберегти на свій комп'ютер, для цього необхідно перейти на платну підписку.



Meograf - сервіс для створення мультимедійних презентацій

 

                                                             

 

  Сервіс Meograf дозволяє зробити матеріали більш візуальними, інтерактивними, мультимедійними та легкими для сприйняття аудиторії. У сервісі можна використовувати тест, фото з комп'ютера, з Facebook, Instagram, Dropbox, Google Drive; гіперпосилання на веб-сторінку з додатковою інформацією; відео з YouTube; також є можливість вставити звуковий файл або записати власне розповідь. У сервісі можна:

створити віртуальну подорож, що включає карту з позначенням відвідуваних місць, відео та фото місць, посилання на ресурси інтернет про даному місці, запис дикторського тексту з розповіддю про відвідуваному місці або супроводити все обраної музикою;

записати розповідь про знамениту людину, особливо якщо герой історії жив або працював в різних містах або країнах;

створити інтерактивну розповідь про твори одного автора з посиланнями на відео, розміщеними в YouTube;

створити щоденник подорожей, використовуючи фото, карту, відео репортажі, музичний супровід або аудіо розповіді учасників подорожі;

використовувати сервіс як своєрідну «стрічку часу» при розповіді про будь яку історичну подію.

Готовими презентаціями можна ділитися в соціальних мережах і отримати код для вбудовування на сайти і блоги. Не можна зберігати створені матеріали для демонстрації офф-лайн.